De immer sympathieke Sara Cornelis

Sara Cornelis


  • Klinisch Psycholoog voor (jong)volwassenen (vanaf 13jaar), gezinnen en koppels
  • Coördinator groepspraktijk Listoire
  • 0499 27 54 21
  • sara@listoire.be
De immer sympathieke Myriam Ernalsteen

Myriam Ernalsteen


  • Klinisch Psycholoog voor jongeren (vanaf 16jaar), volwassenen, koppels en gezinnen
  • Coördinator groepspraktijk Listoire
  • 0475 70 19 66
  • myriam@listoire.be
De immer sympathieke Liesbeth Vanneste

Liesbeth Vanneste


De immer sympathieke Lisa Neyrinck

Lisa Neyrinck


  • Klinisch psycholoog voor jongeren en volwassenen
  • 0498 25 59 63
  • lisa@listoire.be
De immer sympathieke Julie Vandewalle

Julie Vandewalle


  • Klinisch Psycholoog voor kinderen, jongeren en hun ouders
  • 0474 28 25 24
  • julie@listoire.be
De immer sympathieke Lore Vandecasteele

Lore Vandecasteele


  • Klinisch Psycholoog voor jongeren (vanaf 16jaar), volwassenen, koppels en gezinnen
  • 0479 93 35 34
  • lore@listoire.be
De immer sympathieke Silke Vanwelsenaers

Silke Vanwelsenaers


  • Voedingsdeskundige
  • Bachelor in de Toegepaste Psychologie
  • 0478 35 18 41
  • silke@listoire.be
De immer sympathieke Alexander Van den Bergh

Alexander Van den Bergh


De immer sympathieke Karen Devriendt

Karen Devriendt


  • Bachelor in de toegepaste psychologie
  • Gezinsbegeleider
  • 0473/19.86.04
  • karen@listoire.be

Contacteer ons

  • Kortrijksestraat 66b, 8520 Kuurne

  • 0468 34 21 99

  • [javascript protected email address]

Voorgevel van onze praktijk